Nu se epilează de 8 ani și crede că este frumoasă și așa! Vezi cum arată tânăra!

Yasmin Gasimova este o tânără de 19 ani din Marea Britanie care se acceptă așa cum este și nu vede necesitatea de a se epila. Face câte o excepție doar atunci când are vreo aventură.

61674522

Studenta și-a fotografiat picioarele și abdomenul, a postat imaginile pe un site de socializare și a afirmat că au trecut aproximativ 8 ani de când nu și-a înlăturat părul de pe corp.

„Nu este înfricoșător să fii păroasă. Într-o societate în care toată lumea se așteaptă ca femeile să se epileze, nu-mi este rușine să recunosc că eu n-o fac. Dacă mă întâlniți într-o zi obișnuită, să nu fiți surprinși când o să-mi vedeți părul de pe mâini și ce picioare păroase am”, a declarat tânăra pentru un ziar studențesc.

61674524HAIRY GIRL

alte Articole interesante