Irina Bivol a strălucit de ziua ei! Mai mulți colegi de breaslă i-au urat artistei La mulți Ani

Irina Bivol a fost o apariţie răvăşitoare la petrecerea pe care a dat-o în cinstea sa. Pe 1 martie, la serbarea de 50 de ani, artista a avut aproape mai mulți prieteni, iar seara s-a lăsat cu distracţie pe cinste.

Artista a arătat de-a dreptul senzaţional într-o rochie sclipitoare aurie, care i-a pus în evidență silueta suplă și grațioasă. Aura, Gabriel Nebunu sunt doar câțiva colegi de breaslă care au creat atmosferă de ziua interpretei. Artiștii au distribuit imagini de la sărbătoare și mesaje de felicitare.

,,La mulți ani, dragă Irina!!!
Ne știm de-o viață, din anii studenției. Timpul pentru tine s-a oprit în loc.
La fel de frumoasă, zveltă, binevoitoare, cu mult bun simț și un pic timidă în viața de zi cu zi, și… absolut diferită în scenă: debordantă de energie, cochetă, ca peștele-n apă. Apropo, ești și născută în zodia peștelui. Tot binele din lume îți doresc la această minunată aniversare!!!”, a scris Aura.
,,La mulți ani Irinucă dragă!
Ai un loc aparte în sufletul meu
Hai, pâna la 100”, i-a urat interpretei și artistul de muzică populară Gabriel Nebunu.
Toată lumea s-a distrat pe cinste fiindu-i alături Irinei. Vezi video!

sursa foto: Facebook/Irina Bivol; video: Facebook/Gabriel Nebunu

alte Articole interesante