Apariție senzațională! Cum arată Kate Middleton la 5 luni după ce a devenit mamă a treia oară?

Kate Middleton a avut prima apariție oficială în public după ce a devenit mamă a treia oară și a uimit pe toată lumea cu ținuta și condiția sa fizică.

Kate a vizitat Şcoala Sayers Croft Forest şi Wildlife Garden, din Londra. Soția prințului William a optat pentru un outfit casual impresionant. Ea a îmbrăcat o pereche de jeanși skinny, un pulover de culoarea kaki şi o geacă de aceeaşi nuanţă. Kate arată foarte bine și a revenit complet la silueta suplă! Însă, Kate a atras de departe atenția cu cizmele ei, extrem de speciale. Și asta, pentru că ducesa de Cambridge a apărut în aceste încălțări de mai multe ori de-a lungul anilor, de mai bine de 14 ani, de când se afla în facultate. Kate a dezvăluit că acestea sunt cizmele ei preferate și nu poate renunţa la ele.

sursa

alte Articole interesante