Votează-ți favorita – MISS Universitatea Pedagogică de Stat “Ion Creangă” 2012 !!!

Pe 15 martie va avea loc cea mai senzațională competiție de frumusețe, organizată de Comitetul Sindical Studenţesc al Universitaţii Pedagogice de Stat “Ion Creangă”.

Un spectacol de excepție, 9 participante elegante, splendoare și  sex-appeal.  Să promovăm împreună senzualitatea și farmecul femeii.

Fii primul care va susține norocoasa câștigătoare – www. unica.md îți oferă această șansă, de ați ajuta prietena,colega sau iubita.

Votează ! Votează ! Votează ! fiindcă Voturile acumulate vor conta pentru clasamentul final al concursului.

Evenimentul va avea loc  în incinta clubului de noapte ,, FARAON” începând cu ora 20:00.

Nu rata seara care sărbătorește frumusețea!

Decide prin votingul de pe site-ul nostru care din cele 9 frumuseți merită să câștige!

Atenție, se poate vota o dată la 30 de minute!

[poll id=”5″]

alte Articole interesante