Foto: Caz șocant. Un elev a murit în tabără

Caz șocant. Un elev a murit în tabără

Moarte învăluită în mister într-o tabără de vară din Cluj. Un elev de 18 ani a fost găsit mort în camera în care era cazat, împreună cu trei colegi.

un_tanar_de_18_ani_a_murit_dupa_ce_a_cazut_de_la_etajul_al_treilea_al_unui_camin_studentesc_40628_76988900

Adolescentul a fost găsit mort sâmbătă dimineață, la ora 04:00, când a fost alertat serviciul de ambulanță, scrie dcnews.ro. Tănărul de doar 18 ani a murit în urma șocului hemoragic, provocat de zdrobirea de asfalt. Oamenii legii nu exclud crima.

Prietenii spun despre adolescent că era un băiat liniștit, mama tânărului lucrează în învățământ. Tabăra s-a închis în urma incidentului, iar participanții au fost trimiși acasă, deși ar fi trebuit să mai stea patru zile în tabără.

alte Articole interesante