Transformare uluitoare! A slăbit 90 de kg într-un an

Tânara care studiază dreptul la facultate a decis să își împărtășească povestea sa. Jennifer a slăbit spectaculos în decurs de un, iar acum este mândră întrucât colegii săi au încetat să o recunoască.

Tânăra a dat jos 90 de kg după ce și-a promis că va reveni în formă până la împlinirea vârstei de 21 de ani. Aceasta a vorbit despre dificultățile cu care se confruntă mulți oameni care sunt supraponderali. Jennifer spune că nu ieșea deloc la cumpărături, de frica să nu-și poată găsi mărimea potrivită la haine.

Tânăra a recunoscut care a fost motivul creșterii în greutate, în cazul ei: consumul de cantități mari de carbohidrați și refuzul de a face mișcare. Dar era hotărâtă să-și schimbe viața. A eliminat carbohidrații din dietă, a început să facă exerciții fizice și timp de numai 5 luni a slăbit aproximativ 57 de kg.

Astăzi, Jennifer cântărește cu aproape 90 kg mai puțin decât înainte de începerea curei de slăbire. Ea face mișcare în mod regulat și spune că se simte excelent în pielea ei.

alte Articole interesante