Privé Fashion Events by Cricova Winery: vezi cine sunt Digital Influencerii ediției!

La sfârșitul lunii martie, cele mai importante personalități din domeniul fashion și media își dau întâlnire la o nouă ediție a proiectului Privé Fashion Events.

separator

A IV-a ediție va aduna 10 designeri din Moldova, care își vor expune cele mai noi și extravagante colecții în cadrul unui show, cu adevărat, spectaculos.

Pe 29 martie, în complexul turistic “Regatul Vinului”, publicul va putea admira noile colecții semnate de: Berrezzo, Mathilde, Viggo by Cătălin Botezatu, O&C Bralettes, Sandro Livv, Ariadna, Fortuna Sisters, Nude Collection, 2Coat, Apriori.

Privé Fashion Events, unicul show premium din Republica Moldova, are drept scop promovarea brandurilor locale. Evenimentele Privé Fashion Events adună cele mai importante personalități din domeniul fashion, media influenceri și bloggeri din Moldova.

Iată lista Digital Influencers-ilor din această ediție:

Ana-Irina – Life Style & Beauty Blogger, @ana__irina

Lilu Ojovan – TV Host „Vorbe bune cu Lilu”, @lilu.ojovan

Veronica Vizant, @veronica_viz

Ylianna Danko – fashion stylist, ydanko.com

Cristina Evtodii-Marcu –  Life style & Beauty blogger, http://cristinaevtodii.com

Nathaniel Kowalsky – Fondator, art director, redactor-șef, saksmagazine.com

Ruslana Babyi – Fashion stylist, cleverstyle.md

Iuliana Mămăligă – Redactor VIP Magazin, fashion blogger, iulianam.com

Jennifer’s Blog – Personal blogger, jennifer.hornetz.net

A Blonde Mommy – Personal blogger, ablondemommy.com

Dinca – Beauty blogger, http://dinca.md

Cristina Tabun, https://marshmallow.md

Nicoleta Adam – Jurnalistă, prezentatoare TV, Instagram: nicoleta_adam

Elena Ganciucova – Proprietara portalul FashionGuide.md, PR expert

Michaela Berdaga – Fitness & Fashion instagrammer, @michaelaberdaga

Xenia Bugneac – Fashion journalist, freelance fashion stylist & image creator, facebook: X Pro Fashion

Sofia Palade – Fashion blogger, fashionbobor.com 

Cristina Moldovanu – Jurnalistă, prezentatoare TV, @crismoldovanu

Adela Prisacari – „Miss Europe Queen of Nations 2018”, Fashion&Beauty instagrammer, @adelepris

Anastasia Fotachi – Fashion & Beauty instagrammer, @anastasia_fotachi

Svetlana Stanchevici – Prezentatoare TV, @svetlana_stanchevici 

Diana Brescan – Interpretă, @diana_brescan

Cristina Ciobanu – Manager Marketing & PR, @crisstinaciobanu

Valeria Fainescu – Travel & Fashion & Beauty Instagrammer, @valeria_fainescu

Maggy Platon, www.maggyplaton.com

Loredana Anton – fashion stylist

Olga Ţăpordei – Marketing Expert, co-founder @angrybusinessmd, www.olgatapordei.md

Olga Manciu – business woman, @olga_manciu

Irina Negară – business woman, infuencer, @irinanegara

Smirnova Cristina – beauty blogger, model, www.cristinasmirnova.blogspot.com

Cristina Romanschi  – beauty blogger, @redlipsblondhair

Ana Badaneu – instagrammer, Title Holder ‘’Miss Moldova 2017’’, @anabadaneu

Ilinca Sturzescu – instagrammer, @ylinkakotya

Liuba Ojog – Makeup Artist

Mia Beschieri – blogger, www.myab.md, @miabeschieri

Ana Smolnițchi – influencer, www.apostrof.md

Biletele de participare la fashion – show pot fi achiziționate pe site-ul afisha.md. Numărul de locuri este strict limitat.

alte Articole interesante