Irina Efros – câștigătoarea celor 2 luni de răsfăț!

Nimeni încă nu a inventat o „reţetă minune” ce face ca o femeie să fie frumoasă. Totuşi, dacă se îngrijeşte constant, face sport şi mănâncă sănătos, poate obţine o imagine plăcută şi atrăgătoare.

Unica.md se gândeşte la tine şi frumuseţea ta, astfel vine să te ajute să-ţi descoperi curajul, voinţa şi puterea necesară pentru a face schimbări radicale.

În proiectul – “Un nou început cu Unica”  cei mai iscusiţi specialişti  te vor ajuta să-ţi recapeţi frumuseţea şi încrederea  de odinioară.

Poţi fi chiar tu protagonista acestui proiect. Încarcă o poză şi povestea ta de viaţă pe pagina noastră de concurs  şi convinge-ţi câţi mai mulţi prieteni şi rude că anume tu ai nevoie de această schimbare.

Câștigătoarea următoarelor 2 luni de răsfăț este Irina Efros. La cei 26 de ani are ca principală ocupație căminul propriu, dar și creșterea și educarea fetiței de doar 1 an și 4 luni.

Irina a avut probleme cu greutatea încă din copilărie. În adolescenţă pierdea zile întregi căutând dieta perfectă, care nu dădea însă niciun rezultat. Momentele în care mergea la shopping erau de coşmar. Niciodată nu găsea mărimea potrivită pentru hainele dorite. După naşterea primului copil, Irina a mai adăugat în greutate, peste 20 de kilograme.

Aflați întreaga poveste a Irinei în materialul video de mai jos:

Acesta e doar începutul! În următoarele 7 săptămâni, Irina va urma o serie de proceduri de înfrumusețare și modelare a corpului.

În video următor, vedeți cum a decurs prima vizită la psiholog, ce tratamente faciale i-a prescris cosmetologul și cum o ajută antrenamentele de aqua shaping în lupta cu kilogramele în plus.

Coordonator Proiect: Victoria Sănduță

Imagini: Eduard Bîzgu

Parteneri:

UNICA Shaping Club
bd. Ştefan cel Mare 182,
etaj 5, of. 509
„Centrul de Modă”,
tel.: 295811,
mob.: 0 6000 8000
Web: www.shaping.md
YEVA
Adresa: Chisinau, Moldova
Str. Grenoble 128/3,
Tel.: +373 22 60 90 40
Web: www.yeva.md
MANGO
Adresa: Str.Arborilor 21,Chisinau, Moldova
Telefon: +373 22 603746
Web: www.mango.com

remingtonImortator exclusiv Remington in R.Moldova: SRL “Pro -Tomval”

Gama de produse Remington o gasesti in centrele comerciale:
Sun City, Grand Hall, Jumbo si Atrium
Telefon de contact: 422-102
www.remington.md

Salon Body LineStr. A. Sciusev 40B
Tel: +373 22 21 09 01
Mob.: +373 69 696899, +373 78 855494
SANDALINI
Adresa: Stefan cel Mare, 136 (magazinul Gemeni)
CC SunCity , etaj3, bloc nou butic 3302
CC „ELAT” 1 etaj „Sandalini Riscani, str. Kiev 16/1”
Web: www.sandalini.md
VIVODENT
Adresa: Str.Bucuresti 13/1, Chisinau, Moldova
Telefon: +373 22 546400
Tel./Fax: +373 22 207175
Mob.: + 373 69 108353, + 373 79 523377
E-mail: vivodent_dentalmarket@yahoo.com
Web: www.vivodent.md
Ylianna Danko
E-mail: danko.ylianna@mail.ru
Mob. (+373) 78151002
Web: www.facebook.com/danko.ylianna
Marilyn Monroe Beauty Studio
or. Chişinău,
str. Tadeus Malinovschi 14/2
tel. 060220305, 078181305
Web: Marilyn Monroe Beauty
Mulțumiri Facultății de psihologie, ULIM
şef Catedră – dr. conferenţiar universitar Victoria Gonţa

Tradiții frumoase și deosebite la #neFormal cu Lenuța Gheorghiță de Sf. Vasile

Urătorii și colindătorii au ajuns de Sf. Vasile în cadrul emisiunii #neFormal cu Lenuța Gheorghiță. Urmăriți o ediție specială cu oameni frumoși, care nu uită tradițiile și obiceiurile populare în stilul neformal, cum poate doar Lenuța Gheorghiță.

Ediție specială: #neFormal cu Lenuța Gheorghiță

Vă dorim Sărbători fericite! Mulțumim invitaților pentru acest Crăciun #neFormal, plin de emoții pozitive, alături de Lenuța Gheorghiță, Adriana Ochișanu, Ady Carp, Marina Filipovici, Igor Cuciuc, Cristina Ceauș, Iulian Corochi, Mihaela Tabură și Camelia Ursu.

Talk Show: #neFormal cu Lenuța Gheorghiță și Aurel Chirtoacă

Cea mai puternică femeie din Marea Britanie!
Mama lui “Guguţă” este astăzi omagiată