Au apărut imagini din interiorul școlii din Kazan, unde au fost împușcate 9 persoane, iar peste 20 au fost rănite

Au apărut fotografii din interiorul școlii din Kazan, unde a avut loc atacul armat. Martorii oculari au publicat un videoclip de pe un coridor școlar din Kazan, unde un tânăr de 19 ani a început să tragă în elevi și profesori.

Imaginile arată ușile sparte și geamurile stricate, relatează life.ru.

În dimineața zilei de 11 mai, două persoane au intrat în sala de gimnastică nr. 175 de pe strada Faizi din Kazan și au deschis focul. Se știe că unul dintre trăgători a fost student la școală, iar acum este reținut, celălalt tânăr a fost lichidat. Ca urmare a împușcării, 11 persoane au fost ucise, iar peste 20 au fost rănite.

Cum să ai picioare frumos mirositoare și bine îngrijite mereu
Meghan Marklea avut o nouă apariţie spectaculoasă, în grădina casei din Montecito