Ești pasionat de limbile străine? Află cum poți participa la un curs gratuit de limbă coreeană și IT, la Chişinău

Dacă ești pasionat de limbile străine, profită de noua oportunitate și descoperă secretele limbii coreene, în cadrul unui curs gratuit, organizat la Chișinău.

Centrul de Instruire Continuă (Centrul Moldo-Coreean), în parteneriat cu unele Instituţii din Coreea de Sud vă invită în luna iulie la o experienţă inedită de studiere a Limbii Coreene şi IT, împreună cu voluntari de la cele mai prestigioase Universităţi cu profil IT din Coreea de Sud.

Astfel, centrul de Instruire Continuă (Centrul Moldo-Coreean) anunță înscrierea la Școala de Vară IT și Cultură Coreeană 2019. Limba de comunicare în cadrul școlii este engleza și Școala este absolut gratuită!

Vă puteţi înscrie la numerele de telefon 0608 64 270 și 0606 007 00 sau puteți să vă înregistrați aici: https://forms.gle/4HNkuN6KdM92SFEs6

Orașul de peste Prut care este asemănat cu Barcelona sau Bruxelles
Țara în care bârfitul este interzis! Ce pedeapsă riști dacă răspândeşti informaţii false