Prințul Harry a împlinit astăzi 35 de ani! Declarația frumoasă a soției sale

Prințul Harry împlinește azi 35 de ani, iar soția sa, Ducesa de Sussex, i-a făcut cea mai frumoasă declarație.

Pe contul de Instagram al familiei regale, Meghan i-a scris public:

“Munca ta pusă în slujba cauzelor în care crezi mă inspiră profund în fiecare zi. Ești cel mai bun soț și ești un tată extraordinar pentru fiul nostru. Te iubim! Să ai cea mai frumoasă aniversare!”.

În august a fost și ziua de naștere a lui Meghan, care a împlinit 38 de ani. La rândul său, Harry i-a făcut atunci o urare publică:

„La mulți ani, uimitoarei mele soții! Îți mulțumesc pentru că mi te-ai alăturat în această aventură! Cu dragoste, H.”

Fosta actriţă americană Meghan Markle este căsătorită de un an și jumătate cu prinţul Harry, al șaselea în ordinea succesiunii la tronul Marii Britanii. Archie Harrison Mountbatten-Windsor, primul copil al ducilor de Sussex, s-a născut pe 6 mai 2019.

sursa

Avea doar 37 de ani și a lăsat în urmă doi copii mici. Prietenii bărbatului, care a decedat ieri la volanul mașinii de la școala auto, au lansat un apel de ajutor
Condiții greu de imaginat într-un cămin studențesc al unei universități din capitală. Foto