„Privé Fashion Events” și-a desemnat – Social Media Parteners

Au mai rămas zile numărate până la cea de-a doua ediție a celui mai impresionant show „Privé Fashion Events”. Proiectul este conceput pentru a promova brandurilor autohtone și de a valorifica potențialul tinerilor designeri din țara noastră. Potrivit organizatorilor, printre invitații evenimentului se numără bloggeri, fashion stiliști, instagrameri şi jurnaliști de modă care vor admira, și aprecia creațiile din noile colecţii ale sezonului.

separator

Iată cine sunt „Privé SOCIAL MEDIA  PARTNERS” care vor fi prezenți la evenimentul din data de 30 martie:

  • Ana-Irina – blogger, mamă a doi copii – Crina si Gabriel (anairina.com Family Blog.)
    „Trăiesc aventura maternității și o savurez din plin!”

  • Marinela Bezer – instagramer, blogger (@marinelabezer)
    „Prin acest blog vreau să ajung la cei cu care împărtășesc aceleași valori, la pasionații de modă, la cei care trăiesc prin și cu eleganță.”

  • Ylianna Danko – fashion stylist (ydanko.com)
    „Ador job-ul pe care îl fac, pentru că de fiecare dată cunosc oameni noi și descopăr produse uimitoare.”

  • Cristina Evtodii-Marcu – blogger (cristinaevtodii.com)
    „O lume într-un om și un om într-o lume!”

  • Nathaniel Kowalsky – fondator, art director, redactor-șef (saksmagazine.com)
    „Scopul nostru este să facem viața societății din Moldova mai creativă prin livrare zilnică de artă și modă.”

  • Ruslana Babyi – fashion stylist (cleverstyle.md)
    „Stilul trăieşte în fiecare, mai mult ca atât, stilul este o parte importantă din lumea ta interioară.”

  • Iuliana Mămăligă – redactor VIP Magazin, fashion blogger (iulianam.com)
    „Blogul e maternitatea gândurilor mele scrise pe care vă invit să le citiți!”

  • Comorile Victoriei – life style blogger (comorilevictoriei.blogspot.md)
    „… un blog de suflet, de amintiri… de trucuri şi rețete care au funcţionat la mine…”

  • Jennifer’s Blog – personal blogger (jennifer.hornetz.net)
    „Aici vom putea discuta diverse subiecte interesante, vom împărtăși clipe, momente și trăiri!”

  • A Blonde Mommy personal blogger (ablondemommy.com) A blonde mommy este un blog despre fashion, parenting și beauty, fondat de Mariana Mereuţă.

  • Dinca – beauty blogger (dinca.md) Blog personal unde găseşti tot ce ţine de make-up, frumuseţe, fashion.

  • Vlada Cotorobai – blogger, model (vladacotorobai.com) Blog despre stil și fashion.

  • Rodica Rusu – blogger, prezentatoare TV (rodicarusu.com) Un blog despre frumusețe, maternitate și LifeStyle.

  • Hellen Monroe – blogger (mondanites.md)
    „About fashion, chic things and lifestyle.”

  • Mihaela Josanu – blogger (mihaelajosanu.md)
    „Acest blog este locul unde-mi las gândurile frumoase despre oameni, călătorii, despre un stil de viață aparte, experiențe, proiecte pentru tineri, evenimente, despre viața de student, voluntariat, dezvoltare personală, iubire și despre mine ca OM.”

  • Cristina Tabun – blogger (marshmallow.md) „MARSHMALLOW” în traducere înseamnă zefir, deci doza zilnică de dulce o găsiți la ea pe blog.

  • Daniela Caraiman – jurnalistă, PR Manager, Travel blogger (Instagram: @danielacaraiman) 
    „Moda nu se rezumă la ultimele trenduri sau la eticheta unor branduri de lux. E mult mai mult de atât. Înseamnă personalitate, atitudine și artă.”

  • Nicoleta Adam – jurnalistă, prezentatoare TV (Instagram: nicoleta_adam)
    „Televiziunea și activitatea mea în jurnalism ma învățat că cel mai frumos accesoriu al unei femei este inteligența, combinată cu șarm și individualitate.”

  • Elena Ganciucova –  proprietara portalul FashionGuide.md, PR expert
     „Consider moda, cu componența sa artistică, extrem de subiectivă și trecătoare, pe când stilul întruchipează omul. Stilul este darul unic de a fi – tu însuți, dincolo de clișee și trend-uri.”
  • Kristina Kuraciova – fashion blogger (Instagram: kristina_kuracheva)
    „Here and Now”

  • Michaela Berdaga – fitness fashion instagrammer (@michaelaberdaga)
    „Moda și sportul nu sunt doar niște hobby-uri – sunt un stil de viață pentru mine. Ambele reprezintă echilibru, curaj și creativitate care mă formează ca personalitate, iar în ansamblu se dovedesc a fi semnătura mea proprie.”
  • Xenia Bugneac – fashion journalist, freelance fashion stylist & image creator facebook: X Pro Fashion
    „In love of fashion & journalism.”

Accident șocant în Rusia. Momentul în care o ambulanță lovește în plin mai mulți oameni pe trecerea de pietoni
Articolul anterior
Aura: „Femeile slabe suferă la fel de mult ca și cele plinuțe”
Articolul următor
Alte articole interesante