O vedetă din România a fost împuşcată MORTAL de fostul iubit!

Teodora Marcu, fosta concurentă de la Insula Iubirii, a fost împuşcată mortal, sâmbătă, în cartierul Cosmopolis. Tânăra în vârstă de 23 de ani, însărcinată pentru a doua oară, îşi ţinea fetiţa de 3 ani în braţe în momentul în care s-a întâmplat nenorocirea. Bărbatul, care din primele informaţii ar fi un fost iubit, s-a îndreptat spre ea şi fără milă a tras asupra ei patru focuri de armă, scriu cei de la cancan.ro. 

Teodora se afla alături de verişoara ei şi copiii acestora pe o stradă din complex. În momentul în care fetele au vrut să traverseze, bărbatul s-a apropiat încet, a tras patru focuri de armă, iar după ce a văzut-o la pământ s-a îndepărtat fără grabă. Verişoara tinerei a luat copiii, dar şi pe fiica de 3 ani a Teodorei care se aruncase peste mama ei în clipele de groază.

„Decesul a fost înregistrat la 20.38 la noi la spital”, a declarat pentru MEDIAFAX Bogdan Oprița, șeful UPU de la Spitalul Floreasca.

La așa ceva de la Lilu mulți s-au așteptat, dar nu atât de devreme. Schimbare majoră
Articolul anterior
Tot mai multe vedete vin cu dezvăluiri că au fost abuzate fizic
Articolul următor