Miss Ulim nu știe cine e prim-ministrul țării!

Felicia Munteanu a fost desemnată Miss Ulim 2015. Tânăra este studentă în anul II la facultatea Business și Administrare. Felicia nu a dorit să se prezinte în limba engleză, pe motiv că ar avea emoții.

Tânăra a mai adăugat că nu o interesează cine sunt miniștrii sau prim-ministrul Republicii Moldova.

“Poate la moment nu știi un lucru, asta nu înseamnă că ești proastă. De exemplu, nu știu cine este ministrul sau …chiar I don’t care. Sincer, dacă aș trăi într-o țară care mă respectă, atunci aș ști. La noi cum se schimbă atât de des și nimeni nu are treabă cu noi, chiar nu vreau să-i cunosc. Nu mă face mai proastă pentru că știu multe lucruri în alt domeniu. Nu consider că aceasta este o întrebare care să-ți verifice inteligența”, a declarat Miss Ulim pentru Pro Tv.

“Toate fetele frumoase poate au un minus la inteligență”, a mai adăugat tânăra.

Sursa: http://protv.md

Sergiu Sîrbu se laudă cu diplomele de la Universitate!
“De o tinerețe frumoasă au parte mulți, însă de o bătrânețe frumoasă – prea puțini.”