Un student din Capitală conduce un Porsche Panamera aurit

În orașele mari, întotdeauna au existat mașini scumpe și pentru multe persoane nu este un lux, dar un statut. Cu toate acestea, să vezi un Porche aurit în Chișinău este o raritate.

8c70a08f2ba7c05522d4d4608816745e

Pe străzile aglomerate ale orașului, a fost văzut un Porsche Panamera. După cum au menționat unii internauți, automobilul de lux aparține unui student din Kuwait.

Amintim că și mașinile încrustate cu cristale au devenit un trend alert în rândul moldovenilor. După ce o tânără stabilită în Londra a devenit cunoscută datorită automobilului ei împodobit cu un milion de cristale, în capitală a fost surprins încă un moldovean pasionat de cristale. Călin Rusu, originar din Ialoveni, spunea că a scos din buzunar peste 3.000 de euro pentru cele 60 de mii de cristale.

nbhjh

Carla’s Dreams a interpretat piesa nelansată „Să mă săruți dulce, dulce, până la sânge!”
Shannen Doherty a terminat ședințele de chimioterapie. Cum se simte acum actrița?