Video șocant. Un bărbat, la un pas de a fi spulberat pe o trecere de pietoni pe strada Grenoble

Nesimțirea unor șoferi atinge cote maxime, iar consecințele pot costa viața unui om. Imagini revoltătoare au fost surprinse de către o cameră montată la bordul unui automobil, pe strada Grenoble din Chișinău.

Un bărbat s-a angajat să traverseze trecerea de pietoni. Mai mulți șoferi au staționat, în afară de unul care era să îl spulbere pe bărbat, pe stradă. Prin urmare, traversarea pe zebră nu este nicidecum sigură pentru pietoni, așa cum ar trebui să fie!

Chiar dacă traversăm strada pe trecerea de pietoni, este absolut important să ne asigurăm pe traseu, tocmai pentru a evita urmările grave din partea unor așa-ziși ,,șoferi”!

sursa video: Facebook/chisinau.fail

Elevii și studenții din Filipine trebuie să planteze 10 copaci pentru a-și putea lua diplomele
Soțul lui Edith Gonzales, îngenunchiat de durere la trei luni de la trecerea în neființă a actriței