3 moduri în care poți purta cămașa albă!

Cămașa albă este piesa vestimentară ce nu se va demoda niciodată, la fel ca și rochia neagră. Aceasta poate fi purtată atât la școală,universitate, birou, cât și într-un local cu fițe.

Accesorizată și asortată corect, cămașa albă te poate scoate oricând din impas!

Pentru un look sexy, asortează cămașa cu o fustă din piele, un clutch negru și o pereche de cizme tot negre, până la genunchi.

Dacă vrei o ținută elegantă, asortează cămașa albă cu o pereche de pantaloni negri, conici, până la gleznă și cu un blazer negru, cu croi masculin. Pentru un aer mai sofisticat, accesorizează ținuta cu o pereche de pantofi stiletto și cu un clutch simplu.

tumblr_nhejjpgcrw1ttxb55o1_r1_500

Iar pentru o prezență super stilată, alege ținuta all white. Asortează bluza albă cu o pereche de pantaloni tip țigaretă, tot albi. Adaugă un colier statement și o pereche de pantofi cu toc.

3 moduri în care poți purta cămașa albă!
sophia+bush+new+boyfriend+dan+fredinburg+smiles+twhda45e037l.jpg2
reese+looks+tiny+next+tall+pal+zbm2npolurul.jpg2 petra+nemcova+attends+opening+fendi+store+57r_x3dscyyl.jpg2 h+vogue+studios+celebrate+between+shows+yzz4tyr1s4ql.jpg2 3 moduri în care poți purta cămașa albă!

Şoc la o nuntă din Moldova. Chelnerii au distrus evenimentul
Când se rupe apa – mituri despre momentul naşterii