Fiica lui Steve Jobs este noul star pe Instagram

Dacă accesezi pagina de Instagram al Evei Jobs, fiica lui Steve Jobs, vei putea vedea fotografii cu vacanțele exotice petrecute alături de iubit și prieteni, dar și diverse fotografii din viața cotidiană a tinerei. Mai mult, pagina sa de Instagram este una de succes, fiind urmărită de peste 40 de mii de fani.

Potrivit presei de peste ocean, la ai săi 19 ani, Eve Jobs calcă pe urmele părinților săi. Ea este pasionată de tehnologii și este studentă la Universitatea din Stanford, care se află lângă Concernul Apple din Silicon ValleyTânăra se poate lăuda cu rezultate excelente la universitate și la fel ca tatăl său, tinde spre o carieră de succes. Fratele ei mai mare, Reed, în vârsta de 29 de ani, studiază medicina, specializandu-se pe tratamentul cancerului, iar celalată fiică a lui Steve Jobs, Erin, în vârsta de 25 de ani, este studentă la arhitectură.Admirând imaginile pe care Eve Jobs le posteaza pe Instagram, observăm că adolescenta este un mare fan al echitației, fapt care denotă și din numărul mare de aprecieri pentru fotografiile postate din vacanțe și nu numai.

Video! O nouă parodie marca #Zerodoi: personajele publice, luate la rost din cauză că nu respectă legea anti-fumat!
Mai mulți copii plâng și aleargă înfricoșați în timpul unui bombardament, la o grădiniță