Irina Ceban este Miss UASM 2012!

Mare forfotă în Night clubul „Faraon” – asta, pentru că a avut loc cel mai aşteptat eveniment al anului pentru studenţii UASM. Mai cu seamă s-au pregătit fetele – cele mai frumoase, 9 la număr!

Doar a fost Miss UASM 2012!

Printre emoţii pozitive, venite atât de la invitaţii speciali, dar şi de la fetele frumoase, care s-au întrecut în inteligenţă şi senzualitate, a fost loc şi de o adevărată atmosferă de sărbătoare. După o seară memorabilă, publicul prezent la eveniment, a aflat şi numele celei mai frumoase fete din universitate:  Irina Ceban, studentă la  Facultatea de Zootehnie.

Şi Unica.md a contribuit la popularitatea concurentelor, oferindu-le posibilitatea de a fi cât mai cunoscute, obţinând voturi de la admiratorii lor. Iar în urma voting-ului, Aliona

Mindricova

a fost desemnată Simpatia Publicului. Vezi mai jos mai multe poze de la manifestare.

alte Articole interesante