O studentă din Chișinău a luat Golden Buzz la ,,Românii au Talent” și merge direct în finală

Moment impresionant, aseară, la ,,Românii au Talent”. O studentă de la Universitatea de Medicină din Chișinău i-a cucerit pe jurați cu… vocea sa angelică.

Juriul, dar și publicul, au rămas frapați de talentul și harul Danielei Machidon, în vârstă de 18 ani. ,,Vocea care vine din afara Universului”, așa a fost descrisă Daniela de către regia concursului ,,Românii au Talent”.

,,Așa frumoasă și să cânte așa frumos!?”, a exclamat Smiley, răpit de talentul și frumusețea moldovencei.

La finalul prestației, tânăra a primit Golden Buzz de la Florin Călinescu. Prin urmare, Daniela a fost calificată direct în semifinala concursului. Vezi, mai jos, momentul plin de fiori:

alte Articole interesante