Valeriu Guțu, frumusețe de bărbat din Moldova! Ne va reprezenta țara la „Mister World 2014”!

Valeriu Guțu, cunoscut sub pseudonimul Valerio Gucci  are 22 de ani, 1.84 cm înălțime și este model la agenția „Attitude Models”. Acesta va reprezenta Moldova la concursul de frumusețe pentru bărbați  „Mister World 2014”.

621TMfJI2A8
Valeriu Guțu, frumusețe de bărbat din Moldova!  Ne va reprezenta țara la „Mister World 2014”!V4iWUc_Lsso Valeriu Guțu, frumusețe de bărbat din Moldova!  Ne va reprezenta țara la „Mister World 2014”!

Valeriu este student în ultimul an la Academia de Studii Economice, facultatea de drept. Tânărul este originar din Chișinău, dar locuiește în  New York.

Valeriu Guțu va lupta cu 60 de concurenți din diferite țări. Concursul va avea loc pe 15 iunie în Marea Britanie.

Sursa: prime.md

Sportiva Elena Isinbaeva vorbește pentru prima dată despre sarcină
Cămăși-rochii albe în vitrinele de la Ia Mania, semnate de Tatiana Balaban!