Rodica și Sorin: ”Chiar dacă sunt divergențe, nu plecăm din casă fără a ne ura o zi frumoasă.”

Doi studenți basarabeni făceau facultatea la Galați. Niște prieteni le-au făcut “lipirea”….iar de atunci au trecut 27 de ani. ”Încă suntem împreună pentru că ne iubim în fiecare zi ca și cum ar fi ultima zi.” Nu este un citat motivațional furat de pe net. Este motto-ul familiei Bălănel. Ea- o împătimită a călătoriilor, pantofilor și tango, care și-a legat viața de un gurmand, care știe să dea note mâncărurilor bune și al unui vin cu caracter. Am intrat în dormitorul lor și am reușit să scoatem cîteva “schelete” din șifonierul plin de amintiri.

Partenerii noștri
Author Dormeo
O minoră de 17 ani a fost violată de doi indivizi, cu vârste de 37 și, respectiv, 38 de ani
Love, Wine & Piano – sărbătorește un Valentine’s Day de neuitat la Château Vartely!