Unica Sport a ajutat o mămică să ardă 600 de calorii acasă!

Instructorul Unica Sport, Irina Darii, a mers în vizită la Tatiana Josan pentru a-i demonstra că poate slăbi și acasă. Aceasta i-a propus mămicii, în vârstă de 40 de ani, să se antreneze împreună cu fiica ei Valeria, elevă în clasa a doua.

Instructorul Unica Sport a ales 4 seturi de exerciții care le-a ajutat pe fiecare să ardă câte 600 de calorii.

Dacă și tu faci parte din femeile care nu au destul timp să meargă la sala de sport, care au copii mici, sau sunt departe de casă, dar care îşi doresc să slăbească, să-și modeleze silueta sau să-și mențină masa corporală, Unica Sport a creat conceptul primei platforme fitness online din Moldova. Prin intermediul acestei platforme vei putea face exercițiile, practicate în sălile Unica, și acasă, în fața calculatorului sau cu tableta în față.

Acest proiect inedit urmează să fie lansat în anul 2016. Doar cu ajutorul vostru. Contribuie la realizarea acestui vis comun.

Pentru fiecare dolar donat, primești seturi de exerciții și regim alimentar personalizate, la prețuri simbolice:

1$ = 14 antrenamente

5$ = 25 antrenamente

10$ = 56 antrenamente

20$ = 84 antrenamente

35$ = 98 antrenamente + Regim alimentar individual

50$ = 154 antrenamente + Regim alimentar individual

100$ = 182 antrenamente + Regim alimentar individual + training online cu Galina Tomaș

Pentru donații accesează www.indiegogo.com. Dacă nu reușește să achiți, vezi aici dacă ai selectat corect opțiunile http://blog.unicasport.com/wp-content/uploads/2015/03/Instructiune%20contributie%20pe%20Indiegogo.pdf.

Îngrozitor! Schema malefică în urma căreia dispar tinerii din Chișinău
Tânăra de la Soroca și studentul de la ASEM au fost găsiți!